Usługi

Sirma Supplynails Agnieszka Jędrej Świadczy usługi z zakresu:

 

Tatuaż brokatowy oraz henna

fantazyjne zdobienie ciala

 

Przedłużanie rzęs

przedluzanie rzes

Przedłużanie rzęs stało się w ostatnich miesiącach jednym z najpopularniejszych zabiegów na jaki decydują się kobiety. To prosta i skuteczna metoda zagęszczenia i przedłużenia swoich, nie zawsze idealnych, naturalnych rzęs.

-Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest zabiegiem, polegającym na doklejeniu jednej rzęsy sztucznej do jednej rzęsy naturalnej.

-Metody objętościowe - 2:1, 3:1 etc - możemy również spotkać się z terminem takim jak 2D, 3D etc. (taki chwyt marketingowy, który podkreśla trójwymiarowość/objętość aplikacji. Technika ta polega na doklejaniu rzęs mink lub rzęs naturalnych z włosia norki syberyjskiej* w ilości od 2 a nawet do 10(!) do jednej naszej naturalnej rzęsy. Dzięki tej metodzie uzyskujemy podwójne, potrójne itd. zagęszczenie rzęs. Rzęsy używane do tych aplikacji są dużo cieńsze niż rzęsy syntetyczno-jedwabne - od 0,3 do 0,10 - dzięki czemu aplikacja jest lekka i nie obciąża naszych naturalnych rzęs, a zarazem dzięki tej metodzie uzyskujemy duże zagęszczenie (według preferencji klientki).

Przeciwskazaniami są:

 • choroby alergiczne oczu
 • alergie na któryś ze składników kleju czy na tworzywo z jakiego wykonana jest rzęsa
 • całkowity brak rzęs
 • Trichotillomania
 • zespół suchego oka
 • łysienie
 • chemioterapia

!!! Szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, należy je tylko podczas zabiegu zdjąć. !!!

 

Makijaż pernamentny

makija permanentny

Makijaż permanentny:

 • Ust
 • Brwi
 • Kreski górne i dolne
 • Kontur ust

Makijaż stały, polegający na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów, stosowany głównie w okolicach ust, brwi i oczu. Sposób nakładania podobny jest nieco do tatuowania, efekt utrzymuje się 2 do 5 lat. Polega na wprowadzeniu metabolicznie obojętnych granulek pigmentu pod skórę.

Henna brwi i rzęs

henna brwi rzesy


Ciągłe malowanie brwi i rzęs może być uciążliwe, a przy tym daje niezbyt trwały efekt. Jeżeli ceni się dobry makijaż, a jednocześnie uprawia sport lub korzysta z częstych kąpieli, warto zafarbować brwi i rzęsy henną.

 

Przedłużanie włosów

przedluznie wlosow

Istnieje bardzo wiele metod przedłużania włosów. Każda z nich daje oczekiwane rezultaty, a wybór odpowiedniej będzie uzależniony choćby od naszych indywidualnych preferencji, jak i tego, co pragnie nam zaoferować najbliższy stylista fryzur. Poniżej zostaną omówione te najbardziej popularne i dostępne metody umożliwiające przedłużanie włosów.

METODA KERATYNOWA

To jedna z najstarszych metod polegająca na zgrzewaniu pasm włosów na ciepło, w temperaturze 170 stopni Celsjusza, która nie niszczy struktury włosa. Pasma włosów sztucznych i naturalnych zgrzewane są za pomocą keratyny. Metoda ta jest bezpieczna i stosunkowo trwała. Przy odpowiedniej pielęgnacji utrzymuje się od 2-5 miesięcy. Może być z powodzeniem stosowana na zniszczone oraz kruche włosy.

METODA NA MIKRORINGI

Jedna z najbardziej popularnych metod. Przedłużanie włosów metodą na mikroringi polecane jest głównie osobom aktywnym, które nie mają skłonności do alergii. Metoda ta polega na łączeniu pasm włosów za pomocą maleńkich obrączek. Jest średnio trwała i utrzymuje się od 3 do 4 miesięcy. Wymaga uwagi oraz szczególnej pielęgnacji, a wszelkie zmiany temperatury, związane np. z przebywaniem w saunie, mogą zepsuć pierwotny efekt.

METODA CLIP-IN

Metoda Clip-in polecana jest paniom, które pragną tylko jednorazowo przedłużyć włosy. Stosowana przede wszystkim przed uroczystością czy konkretną okazją. Ten najprostszy sposób przedłużania włosów jest zarazem najmniej trwały i osłabia włosy. Stosowana bywa wyłącznie raz na jakiś czas.

Depilacja ciała

depilacja cialaJest to zabieg kosmetyczny mający na celu mechaniczne usunięcie zbędnego owłosienia za pomocą wosku. Polega on na rozsmarowaniu wzgodnie z wzrostem włosa równomiernej warstwy wosku na wcześniej oczyszczoną, zdezynfekowaną oraz przygotowana do zabiegu skórę. Następnie przyłożenia i dociśnięcia do posmarowanej woskiem skóry paska flizelinowego lub bawełnianego. A na końcu energicznego zerwania go w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa. Zabieg kończy usunięcie oliwką resztek wosku ze skóry oraz wsmarowanie preparatów opóźniających odrastanie włosów. Skóra zaraz po zabiegu może być zaróżowiona i podrażniona, jadnak mija to po około 1-2h od depilacji. Efekty zabiegu utrzymują się zwykle od 2 do 4 tygodni po depilacji. Zaraz po depilacji odradza się korzystania z sauny, gorących kąpieli oraz opalania.

 

Przedłużanie paznokci

 przedluzanie paznokci

Piękne, zadbane i pomalowane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Co zrobić, gdy jednak natura nie obdarzyła nas pięknymi, naturalnymi paznokciami? Oczywiście, są na to sposoby!
Co zrobić, gdy mimo odpowiedniej diety i pielęgnacji paznokcie są łamliwe, mają nierówną płytkę, chorują albo ... nie można powstrzymać się przed ich obgryzaniem? Rozwiązaniem może być korekta i przedłużenie naturalnych paznokci lub użycie tzw. tipsów. W obu przypadkach zastosowanie znajdują trzy podstawowe techniki przedłużania paznokci: akryl, żel i fiberglass.

Przedłużanie paznokci: żel

Na paznokieć (oraz szablon, jeżeli chcemy go przedłużyć) lub zamocowany wcześniej tips nakłada się specjalny żel, który twardnieje pod lampą UV. W żelu można zatopić ozdoby i go malować. Poza tym same żele są dostępne w różnych kolorach. Po upływie 2-3 tygodni można uzupełnić żel na odrastających paznokciach. Potem trzeba go jednak spiłować. Ważne, by zrobiła to doświadczona manikiurzystka, która nie uszkodzi płytki paznokcia. Jest to najmniej inwazyjny sposób korygowania i przedłużania paznokci i daje efekt naturalnych paznokci.

Przedłużanie paznokci: akryl

Z proszku akrylowego i specjalnego płynu powstaje substancja, którą pokrywa się naturalny paznokieć (oraz szablon, jeżeli chcemy go przedłużyć) lub nałożony wcześniej tips. Masa twardnieje dość szybko, po czym wykonuje się zdobienia. Akryl również występuje w różnych kolorach.

Akrylowe paznokcie są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie wielu substancji chemicznych, dlatego takie rozwiązanie jest często wybierane przez aktywne gospodynie domowe, fryzjerki czy panie pracujące dużo na komputerze.

Akryl usuwa się po upływie 2-3 tygodni poprzez zamoczenie w specjalnym płynie.

Przedłużanie paznokci: fiberglass

Na paznokieć nakłada się włókno jedwabne lub lniane, a następnie utwardza się je za pomocą płynu o nazwie resina, poddając następnie działaniu ciepła lub światła UV. Po wypolerowaniu paznokieć nabiera ładnego wyglądu i staje się błyszczący. Metoda fiberglass jest stosowana znacznie rzadziej od żelu czy akrylu. Jest ona odpowiednia przede wszystkim do wzmocnienia, korekty przedłużenia naturalnych paznokci, ale można ją stosować także na tipsie. Po upływie ok. 3 tygodni należy uzupełnić fiberglass. Kolejnym razem trzeba go usunąć w gabinecie.

 

Pedicure

pedicure

Zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u stóp. Zabieg ten wykonuje się za pomocą lakieru, który koloryzuje paznokieć i nie tylko. U rąk robiony jest manicure. Rozróżnia się pedicure kosmetyczny, pedicure leczniczy oraz pedicure biologiczny.

Pedicure kosmetyczny: zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.

Pedicure leczniczy: zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure kosmetycznym rozszerzony o zabieg usunięcia modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci. Pedicure leczniczy zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.

Pedicure specjalistyczny

pedicure specjalistyczne

Pedicure specjalistyczny jest połączeniem pedicure pielęgnacyjnego z odpowiednio dobraną metodą usunięcia poszczególnych zmian patologicznych skóry, często bolesnych, uniemożliwiających prawidłowe funkcjonowanie kończyny, powstałych w wyniku deformacji kostnych, chorób dermatologicznych, czy defektów wynikających z działania czynników zewnętrznych np. źle dopasowanego obuwia. Poza odpowiednio dobraną kuracją gabinetową, pacjent uzyska odpowiednie wskazówki, które w przyszłości pomogą zapobiec powstaniu na skórze bolesnych zmian. Pedicure specjalistyczny polecany w przypadku występowania: bolesnych odcisków, modzeli, nagniotków, pękających pięt, wrastających paznokci, uszkodzonych paznokci.

Usługi Fryzjerskie

przedluznie wlosow

Proponujemy szeroki wybór usług w przystępnych cenach. Wybierz interesujące Cię usługi:

 • STRZYŻENIE MĘSKIE
 • STRZYŻENIE DAMSKIE
 • FARBOWANIE WŁOSÓW (KOLORYZACJA)
 • KLASYCZNA KOLORYZACJA WŁOSÓW
 • FARBOWANIE WŁOSÓW Z REFLEKSAMI
 • PASEMKA NA WŁOSACH (BALAYAGE)
 • DEKOLORYZACJA WŁOSÓW
 • STRZYŻENIE GRZYWKI
 • MODELOWANIE WŁOSÓW
 • KOK (UPIĘCIE WŁOSÓW)
 • PIELĘGNACJA WŁOSÓW
 • PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW
 • ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW
 • DOCZEPIANIE WŁOSÓW
 • KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW
 • OLAPLEX

 

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }