Szkolenia przedłużania włosów

NAJLEPSZA OFERTA SZKOLENIOWA NA RYNKU - PORÓWNAJ Z INNYMI I SAM SIĘ PRZEKONAJ !
Program edukacyjny Supplynails obejmuje bogaty wachlarz szkoleń z zakresu przedłużanie włosów dostosowany do indywidualnych potrzeb stylistów.
Już dziś wypełnij formularz i zarezerwuj miejsce. Nie daj się wyprzedzić konkurencji.

Zapisz się na szkolenie

Naszą dewizą jest profesjonalizm, kreatywność i efektywność. Wszystkie szkolenia prowadzimy w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz wieloletnie doświadczenie naszych instruktorów.
Kompleksowość, wprowadzanie łatwych w użyciu rozwiązań i wysoce skutecznych szkoleń oraz stała obecność w mediach od kilku lat zapewnia nam pozycję lidera na rynku profesjonalnego przedłużania i zagęszczania włosów.
Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt i narzędzia stanowiska, gdzie pod okiem szkoleniowca poznają i zgłębią Państwo tajniki wszystkich najpopularniejszych obecnie technik.
Easy X-tend - profesjonalna technika mocowania pasemek „na zimno” za pomocą tulejki miedzianej, która złożona w podwójny sposób daje 100% gwarancję trwałości łączenia.
Micro Rings - włosy mocuje się na zasadzie zacisku przy użyciu pierścieni ze specjalnie gwintowanym wnętrzem. Metoda polecana zwłaszcza dla osób rozpoczynających pracę ze względu na niski koszt i łatwość wykonania.
Keratine System - daje dwie możliwości pracy: z pogrzewaczem lub ze zgrzewarką. W obu przypadkach materiałem łączącym jest keratyna – naturalny budulec włosa, która nie uczula i zapewnia komfort noszenia nawet osobom skłonnym do alergii.
Hair Revolution - niesamowity i rewolucyjny sposób zakładania włosów na taśmie silikonowej. Metoda zwana również „kanapkową” doskonale sprawdza się u Pań ceniących swój czas i wygodę.
Clip–On - bardzo popularny na całym świecie system wpinania gotowych taśm za pomocą mikrospinek tzw. clips. Zakładasz i zdejmujesz kiedy chcesz – jeśli lubisz różnorodność i szybkie zmiany ta metoda jest właśnie dla Ciebie

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }