MATRIX - Biolage RejuvaTherapie Age Renuvenating Conditioner, odżywka efekt odmłodzonych włosów 1000ml

Cena
84,00 zł
Szczegóły produktu

MATRIX - Biolage RejuvaTherapie Age Renuvenating Conditioner, odżywka efekt odmłodzonych włosów 1000ml

Nawilża skórę głowy i sprawia że włosy stają się miękkie, lekkie i błyszczące. Uzupełnia brakujące włosom składniki odżywcze. Pomaga chronić włosy przed szkodliwym działaniem środowiska.

Nadaje włosom młodzieńczy wygląd. Włosy stają się miękkie i jedwabiście gładkie. Zawarte kwasy nienasycone Omega-3 aby pielęgnować włókno włosa. Proteiny ryżu wzmacniają i przywracają miękkość. Antyoksydant likopen pomaga zabezpieczyć włosy przed wolnymi rodnikami. Do codziennego stosowania. Zalecana również do włosów koloryzowanych. 

Sposób użycia: Po zastosowaniu Szamponu Age Rejuvatherapie delikatnie wmasować produkt we włosy. Dokładnie spłukać.


Seria Biolage RejuvaTherapie zawiera rewitalizujący kompleks odżywczy:

OMEGA-3 - nienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w lniczniku siewnym, o właściwościach pielęgnujących i nawilżających skore głowy. Ich dobroczynne właściwości odżywcze zostały już dawno udokumentowane w badaniach nad zdrowiem i urodą.

LIKOPEN - pochodna ekstraktu z pomidora. Jego wyjątkowe właściwości antyoksydacyjne pomagają zabezpieczać włosy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, które powodują przedwczesne starzenie się skóry. Badania nad likopenem wykazały, że jako antyoksydant jego właściwości są o wiele bardziej skuteczne niż beta-karotenu1.

PROTEINY RYŻU - wyciąg z najbardziej odżywczej części ryżu (otrąb). Proteiny ryżu pomagają wzmocnić osłabione włosy i przywrócić im miękkość.

Efekt włosów odmłodzonych: elastyczne, ujędrnione, miękkie i błyszczące włosy.

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }