07. Lady Spa Silk & Argan Repair Argan oil 50ml. olejek arganowy.

8464,f01d5d3827d8d3a0543c64b530837e1ed3g0
8455,ef9aa9f20b447f24db6c1d24976e1efad3g0
Cena
18,20 zł
Szczegóły produktu

Lady Spa Silk & Argan Repair Shampoo - Szampon jedwab i argan

Jaka jest Lady Spa? Lady Spa jest synonimem innowacyjności i kreatywności we fryzjerstwie. We wszystkich produktach znajdują zastosowanie najnowsze technologie, unikalne receptury i najnowocześniejsze składniki aktywne. Wyjątkowo skuteczne kosmetyki pielęgnacyjne i innowacyjne produkty do głębokiej regeneracji gwarantują perfekcyjny efekt zdrowych, gładkich i idealnie układających się włosów.

Linia terapeutyczna do włosów REPAIR – Silk & Argan z jedwabiem, olejkiem arganowym oraz olejkiem z pestek winogron, jojoba z kiełków pszenicy.

Diagnoza włosów:

Zniszczone zabiegami fryzjerskimi (np.koloryzacja, rozjaśnianie), osłabione poprzez codzienna stylizacje, suszenie, prostowanie, kruche i matowe, pozbawione blasku, suche, porozdwajane końcówki, trudne do rozczesania.

Działanie naprawcze linii terapeutycznej:

odżywienie i odmłodzenie zniszczonych komórek włosa, wzmocnienie kosmyków od korzenia, aż po same końce, głęboka regeneracja włosa, intensywne nawilżanie, wygładzenie i nabłyszczenie, nadanie włosom miękkości i energii.

Dlaczego Repair- Silk&Argan Lady SPA?

Olejek arganowy zawarty w serii Repair Silk & Argna to bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, kwasu linolenowego oraz witaminy E. Wszystkie te składniki uważane są za źródło młodości skóry i włosów. Dodatkowo olejek z pestek winogron, jojoba oraz olejek z kiełków pszenicy nawilżają, nadają włosom blasku, zabezpieczają włosy przed rozdwajaniem i ułatwiają rozczesywanie.

Proteiny jedwabiu zaś odbudowują zniszczone komórki i wygładzają uszkodzone fragmenty. Włosy staja się miękkie, jedwabiście gładkie, łatwiej się rozczesują i są chronione przed działaniem czynników zewnętrznych. System składników kondycjonujących wygładza, nadaje włosom miękkości i zapobiega powstawaniu ładunków elektrostatycznych.

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }