06. Lady Spa Keratin Elixir 250ml. Eliksir keratynowy

Cena
13,30 zł
Szczegóły produktu

ELIKSIR KERATYNOWY CASHMERE LADY SPA

regeneracja - odżywianie – odbudowa

Jaka jest Lady Spa? Lady Spa jest synonimem innowacyjności i kreatywności we fryzjerstwie. We wszystkich produktach znajdują zastosowanie najnowsze technologie, unikalne receptury i najnowocześniejsze składniki aktywne. Wyjątkowo skuteczne kosmetyki pielęgnacyjne i innowacyjne produkty do głębokiej regeneracji gwarantują perfekcyjny efekt zdrowych, gładkich i idealnie układających się włosów.

Linia terapeutyczna do włosów CASHMERE.

Z keratynowym kompleksem protein kaszmiru oraz peptydami z drzewa Karob.

Diagnoza włosów:

zniszczone zabiegami fryzjerskimi (np. koloryzacja), osłabione poprzez codzienna stylizacje, suszenie, prostowanie, kruche i matowe, pozbawione blasku i energii, szorstkie, porowate i łamliwe, "nieposłuszne" podczas modelowania.

Działanie naprawcze linii terapeutycznej:

Odbudowa zniszczonych komórek włosa, wzmocnienie kosmyków od korzenia, aż po same końce, głęboka regeneracja zewnętrznej i wewnętrznej struktury włosa, intensywne nawilżanie, wygładzenie i zdyscyplinowanie poszczególnych pasm, nadanie włosom miękkości i energii.

Dlaczego Cashmere Lady SPA?

Zabiegi z serii Kaszmirowej Odnowy Włosów „Cashmere" Lady Spa to gwarancja skutecznej regeneracji włosów po wszelkich zabiegach fryzjerskich oraz eliksir odbudowy włosów wcześniej zniszczonych. Formuła Cashmere Lady Spa działa zarówno na powierzchnię włosów, jak i na ich strukturę wewnętrzną. Proteiny keratyny, identyczne jak występujące w strukturze włosa, przenikają w głąb, odbudowując zniszczone komórki. Precyzyjnie wypełniają uszkodzone fragmenty włosa, wygładzając jego strukturę i wzmacniając dokładnie te warstwy, które zostały zniszczone. Proteiny keratyny, identyczne jak występujące w strukturze włosa, przenikają w głąb, odbudowując zniszczone komórki. Precyzyjnie wypełniają uszkodzone fragmenty włosa, wygładzając jego strukturę i wzmacniając dokładnie te warstwy, które zostały zniszczone. Dzięki kompleksowi Keratyny oraz oligopeptydom z drzewa Karob włosy są podwójnie wzmocnione - od wewnątrz i od zewnątrz. Oligopeptydy uzupełniają działanie protein keratyny, kompleksowo regenerując zniszczoną strukturę i zabezpieczając przed uszkodzeniami. Dodatkowo olejek z pestek winogron nawilża, nadaje włosom blasku i ułatwia rozczesywanie.

Cashmere keratin elixir - spray regenerująco-ochronny. Luksusowy spray do włosów z formułą zawierającą:

- keratynowy kompleks protein kaszmiru,

- peptydy i aminokwasy z drzewa Karob,

- wyselekcjonowane składniki aktywne zapewniające ochronę termiczną,

- silnie nawilżający ekstrakt z owoców.

Doskonały produkt zarówno do stylizacji jak i pielęgnacji. Jeśli chcesz by twoje włosy nie łamały się, były miękkie, wygładzone i chronione przed czynnikami zewnętrznymi oraz wysokimi temperaturami, a przy tym idealnie przygotowane do modelowania fryzury ten produkt jest dla Ciebie stworzony. Aminokwasy kaszmiru i jedwabiu to doskonały materiał budulcowy struktury włosa. Wnikają one w głąb włosa i odbudowują fragmenty, które uległy uszkodzeniu. System quatów wygładza, nadaje włosom miękkości i zapobiega powstawaniu ładunków elektrostatycznych. Ekstrakt z drzewa Karob zaś wzmacnia włosy od korzenia aż po same końce, poprawia elastyczność i zapobiega ich łamaniu.

Efekt:

- ochrona termiczna podczas stylizacji,

- nadaje włosom dodatkowej miękkości co ułatwia modelowanie naturalnych fryzur

- włosy kręcone są zdyscyplinowane i przez długi czas utrzymują naturalny kształt,

- delikatne optyczne zwiększenie objętości,

- odbudowa zniszczonych fragmentów włosa,

- włosy są wzmocnione, elastyczne i nie łamią się podczas stylizacji.

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }