59. Crazy Color - toner - farba zmywalna do włosów - 100ml - SKY BLUE (BŁĘKITNY)

54549,28cfb3d62a039ef70847eabdb7ab0b7dd3g0
54638,72e41ab6701aee885a65570e0e3d2f49d3g0
54639,b9fcdc3e75340e0a10876737997ac277d3g0
54652,0a44a44a5bd739c1399a2ca04725eaf7d3g0
54654,5c05f33ad1f7e75ccb8fcbe5b9f74df7d3g0
Cena
24,90 zł
Szczegóły produktu

logo

59. Crazy Color - toner - farba zmywalna do włosów - 100ml - SKY BLUE (BŁĘKITNY)

Toner, farba zmywalna do włosów. KOLOR UTRZYMUJE SIĘ DO 20 DNI!

Sposób użycia:

1. Po umyciu włosów szamponem, delikatnie osusz je ręcznikiem.

2. Nałóż równomiernie wybrany Crazy Color (pamiętaj u użyciu rękawiczek)

3. Pozostaw na 15-30 minut, a następnie dokładnie spłucz wodą.

Jak sprawić by Crazy Color utrzymywał się dłużej?

Z każdym myciem włosów kolor ma tendencję do blaknięcia. Jednak jeśli zastosujesz się do poniższych porad, kolor Twoich włosów dłużej pozostanie żywy i wyrazisty!

Unikaj szamponów przeciwłupieżowych! Szampony te zawierają składniki, które przeznaczone są do głębokiego oczyszczania włosów co sprawia szybsze blaknięcie koloru. Najlepiej używać szamponów do włosów farbowanych.

Spłukuj włosy zimną wodą! Po umyciu włosów szamponem, użyj zimnej wody do płukania włosów. Powoduje to zamykanie łusek włosów i utrwalenie koloru.

Używaj jak najmniej szamponu! Kolor traci na nasyceniu po każdym myciu włosów szamponem. Im mniej szamponu będziemy używać, tym kolor dłużej zachowa swoją jaskrawość.

Zakaz opalania! Zbyt długi bezpośredni kontakt z promieniami słonecznymi powoduje przyspieszone blaknięcie koloru.

Unikaj basenów! Chlor jest bardzo szkodliwy dla koloru włosów, powodując utratę jaskrawości i blaknięcie.

Jak sprawić by Crazy Color utrzymał się jak najkrócej?

Jeśli zmienisz zdanie i jak najszybciej będziesz chcieć pozbyć się nowego koloru swoich włosów, proponujemy stosowanie się do poniższych porad:

Myj włosy najczęściej jak się da! Codzienne mycie włosów spowoduje blaknięcie i zanikanie koloru.

Używaj szamponu przeciwłupieżowego! Szampony przeciwłupieżowe głęboko oczyszczają włosy i powodują jeszcze szybsze zanikanie koloru.

Idź do fryzjera! Zawsze możesz skorzystać z pomocy profesjonalisty, który wykona dekoloryzację Twoich włosów.

Usuwanie przebarwień skóry

Oto parę porad i trików jak pozbyć się niechcianych plam na skórze z użyciem składników dostępnych w każdym gospodarstwie domowym.

Alkohol- nasącz wacik alkoholem i przemyj zabarwione miejsce na skórze.

Pasta do zębów -  nałóż ją na wacik i delikatnie przetrzyj skórę na linii włosów.

Soda oczyszczona - zrób mieszankę sody oczyszczonej oraz wody z mydłem, zaaplikuj na przebarwioną skórę i delikatnie wetrzyj.

Prosimy o przeczytanie i stosowanie się do poniższych instrukcji, tonery mogą powodować ostre reakcje alergiczne. Ten produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże z henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie koloryzuj włosów w przypadku wysypki na twarzy oraz wrażliwej, podrażnionej czy uszkodzonej skóry głowy; jeśli kiedykolwiek w przeszłości doświadczyłaś reakcji alergicznej po koloryzacji włosów lub po wykonaniu tatuażu z henny. Crazy Color może plamić skórę i odzież.

Wykonaj test na pojedynczym pasemku!

Aby uniknąć przykrych niespodzianek, wykonaj poniższy test zanim zdecydujesz się na bardziej radykalną koloryzację. Nie zajmie to wiele czasu, a będziesz mieć pewność czy produkt jest dla Ciebie bezpieczny i czy na pewno wybrałaś odpowiedni kolor. Kieruj się poniższymi radami aby zapewnić sobie bezstresową koloryzację:

Pamiętaj aby użyć rękawiczek ochronnych! Tonery Crazy Color mogą odbarwiać skórę i plamić odzież. Prosimy o zachowanie ostrożności.

1. Bezpieczeństwo przede wszystkim! Na tym etapie masz 2 opcje do testów.

- utnij mały pukiel włosów (tym sposobem sprawdzisz jedynie kolor, a nie reakcję skóry)
- wybierz pasemko włosów w niewidocznym miejscu na głowie

2. Następnie zaaplikuj 1 łyżeczkę pożądanego koloru na próbkę swoich włosów. Aby osiągnąć optymalne rezultaty, zawsze nakładaj farbę na mokre włosy.

3.  Pozwól barwnikowi działać przez jakieś 15 minut (jeśli masz grube włosy to nawet 30 min.), a następnie dokładnie spłucz włosy wodą.

Pamiętajcie, że reakcje alergiczne mogą wystąpić nawet 24 godziny po koloryzacji. Jeśli w tym czasie nie doświadczysz żadnych niepokojących objawów, śmiało możesz korzystać z produktów Crazy Color.

Wykonaj test wrażliwości!

  • Dokładnie oczyść wybrany do testu fragment skóry. Wybierz jakieś dyskretne miejsce jak wewnętrzna strona ramienia czy skóra za uchem.
  • Wyciśnij małą kroplę preparatu i pozostaw na skórze tak długo jak to tylko możliwe (zalecamy 48 godzin)!

Alergie występują niezwykle rzadko, ale jeśli w czasie tego testu zaobserwujesz jakieś niepokojące objawy jak swędzenie, zaczerwienienie czy opuchlizna - NIEZWŁOCZNIE ZANIECHAJ UŻYWANIA PRODUKTU

Supply Nails

 

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }