FOX NOŻYCZKI MASTER 6" KOD: 1509482

Cena
269,00 zł
Szczegóły produktu

FOX

DEGAŻÓWKI MASTER

6" 

Degażówki MASTER wykonane są z japońskiej stali łożyskowej 18/10 z dodatkiem odpowiednich stopów metali aby uzyskać optymalną twardość. Zniewalają swoją prostotą i klasą, a jednocześnie niebywałą precyzją cięcia. Czubki, które są zdecydowanym atutem tych nożyc, bardzo dobrze sprawdzają się w precyzyjnych technikach, dokładnie obcinają każde wybrane pasmo. Specjalnie wyprofilowane ostrze (convex edge), które podczas pracy posiada na całej długości tę samą skuteczność cięcia, a zarazem ten sam nacisk, daje komfort i niesamowitą miękkość pracy, odpoczynek i efekt rozluźnionej dłoni.

Cechą wyróżniającą FOX MASTER jest SYSTEM ZAPEWNIENIA JAKOŚCI. Jest to innowacyjna technologia tłoczenia śruby regulacyjnej. Wysoka gęstość gwintowania pozwala na stabilne ustawienie, kontrolę napięcia ostrzy w każdej chwili i z precyzyjną dokładność.

Degażówki FOX MASTER to efekt współpracy z Mistrzem Świata 2008 i Mistrzem Europy 2010 Andrzejem Matrackim, który swoją ideę bycia autentycznym, pasję kreacji i ciągłego dążenia do bycia najlepszym, przekazuje właśnie dzięki projektowi FOX MASTER.
FOX MASTER to jakość poparta przez Andrzeja Matrackiego.

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }